Fox TV En Güzel Dönüşüm Başvurusu, 2024 Formu ve Şartları

Fox En Güzel Dönüşüm başvurusu yapmak için birden fazla yöntem kullanılabilir. Fox En Güzel Dönüşüm programına başvuru yapmak için kullanılabilecek yöntemler başlıca şunlardır:

 • Programın sunucusu Beyza Şekerci’ye mesaj gönderebilirsiniz. Fox TV, En Güzel Dönüşüm programı başlamadan önce yaptığı ilk duyuruda, programa başvuruların program sunucusu olan Beyza Şekerci’nin İnstagram hesabına mesaj atılarak yapılabileceğini belirtmiştir. Beyza Şekerci’ye ulaşarak programa başvuru yapmak için @beyzasekerci İnstagram hesabında mesaj gönderebilirsiniz.
 • Fox TV, En Güzel Dönüşüm programı için yaptığı ilk duyuruda Beyza Şekerci’ye mesaj atmanın yanı sıra Fox TV İnstagram hesabına da mesaj atılarak programa başvuru yapılabileceğini belirtmiştir. Fox TV İnstagram hesabına İnstagram arama motoruna @foxturkiye yazarak ulaşabilirsiniz.
 • Fox En Güzel Dönüşüm programına başvur yapmak için kullanılabilecek son yöntem de Fox TV’nin resmî web sitesini kullanmaktır. https://www.fox.com.tr/En-Guzel-Donusum/bilgi linkine tıklayarak başvuru hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Güzel Dönüşüm programının sunucusu kimdir?

En güzel dönüşüm programının sunucusu, Beyza Şekerci’dir. Beyza Şekerci, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1995 yılında İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin Çocuk Balesi kadrosuna dahil olarak profesyonel bale kariyerine adım atmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Ana Sanat Dalı’nda eğitimine başlamış ve bu alandaki tutkusunu geliştirmiştir. Ortaokul, lise ve lisans eğitimini konservatuvarda tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini aynı okulun Tiyatro Bölümü’nde başarıyla tamamlamıştır. Oyunculuk kariyeri, bale eğitimi ile eş zamanlı olarak gelişmeye başlamıştır. Birçok televizyon dizisinde, sinema filminde ve tiyatro oyununda önemli roller üstlenmiştir.

En Güzel Dönüşüm bitti mi?

En Güzel Dönüşüm programının yayın hayatı devam etmektedir. En Güzel Dönüşüm programı bazı nedenlerden dolayı ağustos ayının son günlerinde yayımlanmasa da 1 Eylül 2024 itibari ile yayın hayatına devam etmiştir.

En Güzel Dönüşüm saat kaçta başlıyor?

En Güzel Dönüşüm programının başlama saati, 12.00 olarak belirlenmiştir. Programın eski saati, 13.00 olsa da bazı nedenlerden dolayı, bu saat eylül ayı itibari ile 12.00 olarak değiştirilmiştir.

En Güzel Dönüşüm dış ses kimdir?

En Güzel Dönüşüm dış ses, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programından Gürbüz olarak bilinen, Aydoğan Temel’dir. Aydoğan Temel, 1965 yılında Bandırma, Balıkesir’de doğmuş ve lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı’nda yüksek lisans yapmıştır. 1983 yılından beri Halk dansları eğitmeni olarak çalışan Aydoğan Temel, aynı zamanda televizyon için proje üretimi, film, yarışma, dizi yazarlığı, tiyatro eğitmenliği ve seslendirme çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca çizgi film, sinema, belgesel ve reklam filmlerinin dublajında ve yönetmenliğinde de görev almıştır.

En Güzel Dönüşüm formuna nereden ulaşabilirim?

En Güzel Dönüşüm programı başvuru formuna @beyzasekerci ve @foxturkiye İnstagram hesabına mesaj atıp başvuru yaparak ya da Fox TV resmi web sitesine giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

En Güzel Dönüşüm programı başvuru formunda ne soruyorlar?

En Güzel Dönüşüm programı başvuru formu soruları başlıca şunlardır:

 • Adınız ve Soy Adınız
 • Doğum Tarihiniz
 • Hangi İl ve İlçede Yaşadığınız
 • 6 Şubat 2024 İtibari ile Gerçekleşen Depremlerde Mağdur Olup Olmadığınız
 • Gelir Düzeyiniz
 • Medeni Durumunuz
 • Çocuğunuzun Olup Olmadığı
 • Evinizin Büyüklüğü

EN GÜZEL DÖNÜŞÜM SON BÖLÜM NEREDEN İZLENİR?

En Güzel Dönüşüm son bölüm izlemek için kullanabileceğiniz birden fazla yöntem bulunur. İlk seçenek, https://www.fox.com.tr/En-Guzel-Donusum/izle adresine tıklayarak son bölüm videosunu seçmektir. Diğer seçenek ise En Güzel Dönüşüm Youtube kanalını ziyaret ederek yüklenen son bölüm videosunu açmaktır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz