Kanal D Evrim Akın ile Ev Gezmesi Başvurusu, 2024 Formu ve Şartları

Kanal D Evrim Akın ile Ev Gezmesi programına başvuru yapmak ne yazık ki pek mümkün değildir. Evrim Akın ile Ev Gezmesi programı, genellikle ünlü kişilerin evlerine konuk olur ve bu kişilere de program tarafından teklif götürülür. Bu yüzden herhangi bir konuda ünü bulunmayan birinin Evrim Akın ile Ev Gezmesi programına konuk olması mümkün değildir. Ancak, ilginç bir hayat hikayeniz varsa ya da sosyal medyada fenomenlik gibi küçük bir ününüz var ise Evrim Akın’ın İnstagram hesabına mesaj göndererek ya da Kanal D’ye mail atarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Evrim Akın ile Ev Gezmesi hangi gün?

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının yayımlandığı gün, pazar günüdür. Evrim Akın ile Ev Gezmesi programı her hafta pazar günü saat 13.00’da yayımlanmaktadır.

Evrim Akın ile Ev Gezmesi 1. bölüm nereden izlenir?

Evrim Akın ile Ev Gezmesi 1. bölüm izlemek için Kanal D’nin Youtube kanalına ya da web sitesine giriş yapmanız gerekir. Youtube kanalında da Kanal D resmî web sitesinde de programın bölümleri, televizyonda yayımlandıktan hemen sonra yayımlanır. Youtube Premium üyesi iseniz reklam izleme derdi olmadan 1. bölüm de dahil olmak üzere tüm bölümleri kesintisiz ve HD bir şekilde izleyebilirsiniz.

Evrim Akın ile Ev Gezmesi Safiye Soyman bölümü hangisi?

Evrim Akın ile Ev Gezmesi Safiye Soyman bölümü, programın ilk bölümüdür. Safiye Soyman, Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının ilk bölümünde evinin kapılarını Evrim Akın ve ekibine açarak keyifli bir bölüm çekilmesini sağlamıştır. Safiye Soyman’ın konuk olduğu bölüm hem Kanal D web sitesine hem de Youtube kanalına yüklenmiştir.

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının sunucusu kimdir?

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının sunucusu, programın adından da anlaşılabileceği üzere Evrim Akın’dır. Evrim Akın, Ankara’da 12 Haziran 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ünlü şair Gülten Akın’ın akrabası olan Akın, ailesinin destek ve ilhamıyla sanat dünyasına adım atmıştır. Evrim Akın, Alemin Kralı ve Bez Bebek dizileri ile oyunculuk açısından ün kazanmıştır. Evrim Akın Show TV’de sunmuş olduğu Çocuktan Al Haberi ve Evrim Akın ile Ev Kuşu gibi programlar ile sunuculuk kariyerinde önemli başarılara imza atmıştır. Günümüzde ise Evrim Akın ile Ev Gezmesi isimli program ile seyircilere ünlülerin evlerinden ve hayatlarından kısa kesitler sunan bir program keyfi yaşatmaktadır.

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının formatı nasıldır?

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının formatı, programın adından da anlaşılabileceği üzere Evrim Akın ile beraber evleri gezme şeklindedir. Bu evler, çeşitli alanlarda ünlü olan kişilerin evleridir. Programda yalnızca evleri gezmekle kalmayıp ünlüler ile keyifli sohbetler tarzında röportajlar da gerçekleştirilir. Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının formatı yine aynı sunucunun sunduğu Evrim Akın ile Ev Kuşu programı ile oldukça benzerdir.

Evrim Akın ile Ev Gezmesi başvurusu olumlu olursa ne olur?

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programına katılanların yapması gerekenler başlıca şunlardır:

  • Evrim Akın ile Ev Gezmesi programına katılan kişilerin, çekim ekibini program çekilmeden bir süre önce eve davet etmesi gerekir. Bu durumun sebebi çekim ekibinin programdan önce bazı teknik nedenlerden dolayı evde bazı düzenlemeler yapması gerektiğidir. Örnek olarak üzerinde marka yazan eşyalar kaldırılır ya da marka yazan yerler örtülü çünkü bu durum ücretsiz reklam niteliğindedir.
  • Evrim Akın ile Ev Gezmesi programına katılan kişilerin program için söz verdikleri günün çevrede kutlama gibi sesli etkinliklerin olmadığı günler olması gerekir. Aksi taktirde program çekimlerinde sesle ilgili büyük sorun yaşanır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz