Şarkılar Bizi Söyler seyirci olmak! (2024 Seyirci Biletleri)

Şarkılar Bizi Söyler programı seyirci başvurusu nasıl yapılır konusunda pek çok kişi araştırma yapar. Televizyon ekranlarından ziyade canlı olarak performansları dinleyip atmosfere dahil olmak isteyen kişiler seyirci olarak Şarkılar Bizi Söyler başvuru işlemini gerçekleştirmek ister. Geniş bir kitleye hitap ederek severek takip edilen bu program her hafta farklı ses sanatçılarını konuk alarak yayına devam eder.

Şarkılar Bizi Söyler Programının Ekibi

Klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, şarkıcı ve oyuncu Sibel Can ve yine şarkıcı olan Hakan Altun sunuculuğu ve performansları ile program akışı oluşturulan yapım geniş kitlelere hitap etmesi ile ses getirir. Şarkılar Bizi Söyler program ekibi şöyledir:

 • Yapımcı koltuğunda Poll Production’dan Polat Yağcı yer alır.
 • Yürütücü yapımcılık koltuğunda ise Hülya Sepken yer alır.
 • Televizyon programı formatındaki talk show programının yönetmen koltuğunda Erdal Demirci yer alır.
 • Açılış müziğini hazırlayan kişi besteci Caner Çelikten’dir.

Çekimlerinin İstanbul’da yapıldığı ve yayın süresinin 180 dakika olduğu bu televizyon programında pek çok başarılı isim ekip kadrosunda yer alır.

Şarkılar Bizi Söyler Program Konukları

Toplamda 2 sezon boyunca yayın hayatına devam eden program her hafta çeşitli konuklar ile seyirciyle buluşturulur. Şarkılar Bizi Söyler konukları şöyledir:

 • Şarkılar Bizi Söyler 1. Sezon 1. Bölümü konuk alınmadan Müslüm Gürses şarkıları ile programlanır.
 • 14 bölümden oluşan 1. Sezon yayınlarında her hafta bir konsept oluşturulur ve Kibariye, Cem Yılmaz, Ata Demirer gibi ünlü pek çok isim de konuk olarak alınır. Konuklar program akışında çeşitli parçalara eşlik ederek şarkı söyler.
 • Programın 2. Sezonunda ise taverna gecesi, arabesk şarkılar, türkü gecesi, akustik şarkılar, Yeşilçam şarkıları, Ankara havası repertuvarları gibi çeşitli konseptlerde çalışmalar ortaya konur.
 • Şarkılar Bizi Söyler 2. Sezon konukları arasında Fettah Can, İbrahim Tatlıses, Melek Mosso, Mehmet Ali Erbil, Fatih Ürek gibi çeşitli pek çok sevilen sanatçı yer alır.

Şarkılar Bizi Söyler Programının Formatı Nedir?

Eğlence programları, yoğun geçen bir gün ardından dinlendirici niteliği ile pek çok kişi için severek takip edilir. Şarkılar Bizi Söyler programının formatı şu şekildedir:

 • Sibel Can ve Hakan Altun çeşitli şarkıları seslendirirken Hüsnü Şenlendirici de klarnet eşliğinde parçalara yorum katar. Çeşitli pek çok şarkının söylendiği programa konuk davet edilerek şarkı performansları artırılır.
 • Oyuncu, ses sanatçıları, müzik grupları gibi çeşitli kitlelerden oluşan konuk listesi her hafta değişiklik gösterir.
 • Sibel Can ve Hakan Altun’un seslendirmelerinin yanı sıra konuklar arasında da performanslar sergilenir.

Bu şekilde devam eden gece boyunca çeşitli şarkılar seslendirilerek konser tadında bir eğlence ile seyirciye sunulur.

Şarkılar Bizi Söyler Programının Sunucusu Kimdir?

Talk show formatında hazırlanarak seyircinin ilgisini canlı tutmayı hedefleyen eğlence programı sunucu koordinatörlüğünde ilerler. Şarkılar Bizi Söyler programının sunucusu şöyledir:

 • Severek takip edilen ve yüksek reyting oranlarına sahip olan Şarkılar Bizi Söyler programının tek bir sunucusu yoktur. Üç farklı ses sanatçı ile yürütülen program akışı seyirciyi eğlendirme odaklı yürütülür.
 • Şarkılar Bizi Söyler programının sunucuları Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun gibi ünlü ses sanatçılarından oluşur.

Şarkılar Bizi Söyler Programı Ne Zaman Yayınlanıyor?

Ekranlara ilk olarak 2021 yılının Şubat ayında merhaba diyen Şarkılar Bizi Söyler programı geniş bir kitleye kendini sevdirerek yayın hayatına devam eder. Şarkılar Bizi Söyler programının yayın tarihi şöyledir:

 • Şarkılar Bizi Söyler programı hafta sonu cumartesi akşamları saat 20:00’da seyircisi ile buluşur.
 • Her yaş ve zevke hitap eden program akışı eğlendirirken keyifli şarkılar dinlenmesini de sağlar ve severek takip edilir.

Şarkılar Bizi Söyler Programı Nerede Çekiliyor?

Pek çok kişi Şarkılar Bizi Söyler programına seyirci olarak katılmak isteyerek sevilen sanatçıları yakından izlemek ister. Konser tadında geçen her canlı performans sonrasında kişiler keyifli saatler geçirerek mekandan ayrılır. Şarkılar Bizi Söyler programının çekim yeri şu şekildedir:

 • Şarkılar Bizi Söyler programı Kuruçeşme Açık Hava Özel Konseri ile seyirciye sunulur.
 • Boğaz kenarında yer alan Kuruçeşme, Beşiktaş İstanbul konumundadır.
 • Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici gibi usta ses sanatçılarının sürekli olarak sunucusu olduğu programa her hafta farklı formatlar ile ses sanatçıları konuk alınır.

Şarkılar Bizi Söyler başvuru formu üzerinden siz de bu birbirinden iyi konukları ve sevilen sunucuları canlı olarak izlemek için talep oluşturabilirsiniz. Böylece televizyon ekranlarından ziyade canlı şekilde atmosfere şahit olma fırsatı yakalanabilir.

Şarkılar Bizi Söyler Programı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pek çok talk show programı geniş seyirci kitlesine hitap eder ve hayranları onları canlı olarak seyretme hayali kurar. Bu tip durumlarda Şarkılar Bizi Söyler programı başvuru şu şekildedir:

 • Severek takip edilen program Kanal D ekranlarında yayınlanır. Kanal D’nin resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgi alınarak programa seyirci olarak katılma noktasında fikir edinebilirsiniz.
 • Şarkılar Bizi Söyler programının iletişim numarası 0 212 212 38 18 şeklindedir. İlgili numara üzerinden yetkililerle görüşülüp bilgi almak istediğiniz konuları detaylı olarak sorabilirsiniz.

Kanal D ekranlarında haftalık yeni bölümleri ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler başvuru programı için sosyal medya hesaplarından da takip edilerek bilgi alınabilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz