Star TV Bir Şansım Olsa Başvurusu, 2024 Formu ve Şartları

Star TV Bir Şansım Olsa başvurusu iki alandan yapılabilmektedir. Başvuru kanallarından biri Star TV’nin internet sitesinde yer alan başvuru formudur. Bu form doldurulup çevrim içi şekilde gönderildikten sonra başvurular kontrole alınır. Başvuru kontrole alınınca eğer olumlu sonuçlanır ise bu durumda Star TV tarafından başvuru sahibi ile iletişime geçilir. Bir Şansım Olsa programına diğer başvuru yöntemi ise WhatsApp hattıdır. WhatsApp hattı üzerinden kanal ile iletişime geçerek programa başvuru yapmak mümkündür.

Bir Şansım Olsa Programı Seyirci Başvurusu: Star TV’de halk ile buluşturulan Bir Şansım Olsa adlı program haftanın belirli günlerinde yayına girer. Yayına seyirci olarak katılmak için 0 544 830 36 28 numaralı telefon ile WhatsApp üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Bu kanal üzerinden iletişime geçildiğinde kişiler seyirci olmak için gereken başvurularını daha hızlı bir şekilde tamamlayabilir.

Star TV Bir Şansım Olsa başvurusu yapmak için birden fazla yöntem kullanılabilir. Bir Şansım Olsa başvurusu yapmak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • İlk başvuru yöntemi, Star TV’yi aramaktır. Star TV’nin izleyicileri için sunmuş olduğu destek hattını aramaktır. Star TV’nin destek hattının numarası 0212 335 00 00 şeklindedir. Bu destek hattını arayarak Bir Şansım Olsa programı da dahil olmak üzere Star TV’de yayımlanan birçok programa başvuru yapabilirsiniz. Numarayı aradıktan sonra başvuru yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde Star TV yetkilileri söylemiş olduğunuz iletişim kanalı üzerinden tarafınıza başvuru formunu gönderecektir. Bu başvuru formunu doldurup yetkililerin belirtmiş olduğu iletişim kanalı üzerinden göndermeniz gerekir.
  • Diğer başvuru yöntemi de Star TV’ye ulaşmanız için açılmış olan mail adresine mail göndermektir. bizeyazin@startv.com.tr adresine yazarak Bir Şansım Olsa başvurusu yapmak istediğinizi ve başvuru yapma nedenlerinizi açıklayabilirsiniz. Mail üzerinden olumlu yanıt alabilirseniz gönderilen başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurarak yine aynı mail üzerinden göndermeniz gerekir.

Star TV Bir Şansım Olsa Programını Kim Sunuyor?

Bir Şansım Olsa programının sunucusu, 2024 yılının başlarından beri ünlü oyuncu Ahu Sungur’dur. Ahu Sungur, 5 Şubat 1981 tarihinde doğmuştur. İstanbul’da doğup büyüyen Ahu Sungur, lise yıllarından beri tiyatro oyunlarında yer almış bir isimdir. Ahu Sungur, Akademi İstanbul Tiyatro mezunudur ve mezuniyetinden hem önce hem de sonra tiyatro ile yakından ilgilenmiştir. Ahu Sungur, televizyon dizilerinde de sık sık yer alan bir isim olmuştur. Ahu Sungur’un en çok hatırlanan projeleri arasında Adını Feriha Koydum, O Hayat Benim ve Binbir Gece gibi unutulmaz yapımlar yer alır. Ahu Sungur, kendisi gibi oyuncu olan Suat Sungur ile 2002 yılında evlenmiştir ve 2005 yılında çocuk sahibi olmuştur. Ahu Sungur şimdilerde Star TV’de yayımlanan Bir Şansım Olsa programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Eski sunucusu Ayşegül Günay, birçok farlı projede yer almış bir isimdir. Star TV ekranlarında hafta sonları yapılan bu programın sunucusu olmadan önce birçok dizide de rol almıştır. Ayşegül Günay bu programdan önce Lale Devri, Yer Gök Aşk, Bir Mucize Olsun, Asla Vazgeçmem ve Kuruluş Osman adlı dizilerde oynamıştır. Her bir projede farklı karakterlere hayat veren Günay, günümüzde program sunuculuğu yapmaktadır. 1969 yılında Eskişehir’de doğan sanatçı programın yanı sıra farklı dizi ve film projelerinde yer almaya da devam etmektedir.

Bir Şansım Olsa hangi kanalda?

Bir Şansım Olsa programının yayımlandığı kanal, Star TV’dir. Program, 2 yıl boyunca Show TV’de yayımlanmış olsa da 2024 yılının mayıs ayı itibariyle Star TV’de yayımlanmaya başlamıştır.

Star TV Bir Şansım Olsa Programı Kaç Dakika Sürüyor?

Bir Şansım Olsa süresi ortalama 60 dakikadır. Bölümlerin süresi içeriğe göre 5 ila 10 dakika arasında değişebilmektedir. Bunun temel sebebi ise araya reklamların girmesi ve diğer teknik unsurların da zamana dahil edilmesidir. Ortalama 1 saat kadar sürse de bu program televizyonda canlı olarak yayınlandığı zaman süresi daha fazla olmaktadır.

Yine reklamlar, ek içerikler ve kanalın mevzuatı gereği televizyondaki süre ile internetteki süre değişiklik gösterebilmektedir. Star TV’de yayınlanan Bir Şansım Olsa programını daha kısa sürede izlemek için programı internetten izleme şansı sunulur.

Star TV Bir Şansım Olsa Programının Konusu Nedir?

Bir Şansım Olsa konusu insanların kafasını karıştırabilmektedir. Programın kurgu mu yoksa gerçek mi olduğuna dair birçok sorunun temel sebebi programın konusudur. Bir Şansım Olsa programı pişman olan kişilere yeni bir şans vermek için hazırlanmış ve format gereği ikinci şansı sunan bir programdır.

Bir Şansım Olsa oyuncuları gerçek mi?

Bir Şansım Olsa programının oyuncuları, kast ajansından seçilen oyunculardır. Ancak, bazı bölümlerde yasal uygunluk varsa ve olayı yaşamış olan kişiler programda yer almak isterlerse program olayı yaşayan kişiler ile de çekilebilir. Bu durum tamamen yasal zorunluluk ve kişilerin istekleri gibi faktörlere bağlıdır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz