Çağla ile Yeni Bir Gün Başvuru Formu! 2024 Başvuru Şartları

Çağla ile Yeni Bir Gün başvuru şartları ve formu için FOX TV’nin resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Provizyon Medya’nın yapımcılığını yaptığı bu program geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Siz de yüksek reytinglere sahip bu program için Çağla ile Yeni Bir Gün başvuru formunu inceleyerek bilgileri doldurabilirsiniz. Başvurunuzun kabul edilmesi halinde Çağla Şikel ve o günün konuklarını canlı olarak izleme ve o atmosferin tadını çıkarma keyfini elde edebilirsiniz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Programı Formatı Nedir?

Televizyon kanallarının gündüz kuşağı programları geniş bir kitle tarafından severek takip edilir. Uzun yıllardır çeşitli formatlarla pek çok kadın için yol gösterici olan bu programlar yüksek reytinglere sahiptir. Çağla ile Yeni Bir Gün program formatı ise şu şekildedir:

 • Genel anlamda kadın izleyicilerin odak noktasında olan program günlük olarak yayınlanır.
 • Programın temel konsepti kilo verme taktikleri, güzellik sırları, yemek tarifleri, trend kombin örnekleri gibi çeşitli pek çok konunun ele alındığı bir akışa sahiptir.
 • Tüm bu konuların yanı sıra programın tanıtım sloganında da tüm kadınların güzel ve bakımlı olmak istediği bunun da sağlıklı bir yaşam ve trendlerin takibi ile mümkün olacağı belirtilir.
 • Bu konular pek çok kadının ilgisini çektiği için Çağla ile Yeni Bir Gün programına siz de başvuru yaparak program akışını canlı canlı takip etme fırsatı elde edebilirsiniz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Programı Sunucusu Kimdir?

Gündüz kuşağı programlarında sevilen sanatçıların sunucu olarak yer alması seyirciyi daha çok çeken bir etkendir. Bu şekilde kişiler severek takip ettikleri sanatçıların yönlendirmeleri ile farklı bilgiler öğrenir. Bu da konu üzerinde etkinlik sağlar. Çağla ile Yeni Bir Gün programının sunucusu şöyledir:

 • Çağla ile Yeni Bir Gün programının sunucu koltuğunda güzel manken Çağla Şikel vardır. Manken, oyuncu, sunucu gibi kariyerinde önemli projelerde yer almış olan Çağla Şikel, bu yeni programı ile de pek çok hayranı için eğlenceli zamanlar sunar.
 • 1979 yaşında olan ünlü sanatçı, 2 çocuk annesidir. 1997’li yıllarda katılmış olduğu güzellik yarışmasında birinci olarak kariyerinde önemli bir noktaya gelir. Konservatuar mezunu olan Çağla Şikel bir süre yurt dışında yaşamıştır. Çeşitli dizi ve programlarda yer alarak kariyeri için unutulmaz çalışmalar yapan başarılı manken, son projesinde Çağla ile Yeni Bir Gün programının sunuculuğunu yapar.

Siz de Çağla ile Yeni Bir Gün başvuru işlemleriniz ile bu programda seyirci olarak yer alarak konukları ve sevilen sanatçıyı yakından görme fırsatı elde edebilirsiniz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Programı Hangi Kanalda?

Ulusal ya da yerel kanallarda pek çok yapım tarafından gündüz kuşağı programlarına yer verilir. Bunlar sezonluk olarak seyirci ile buluşurken hayran kitlesi fazla olan programlardır. Bu noktada Çağla ile Yeni Bir Gün programının yayın kanalı şu şekildedir:

 • FOX TV ekranlarında yayınlanan Çağla ile Yeni Bir Gün programı hafta içi 5 gün boyunca ekranlarda olur.
 • Gündüz kuşağı formatında düzenlenen program akışında sağlıklı yaşam, moda, güzellik gibi çeşitli pek çok konu ele alınır.
 • Program hafta içi her sabah saat 10:00’da yeni bölümü ile ekranlara gelir.

Çağla ile Yeni Bir Gün Programı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günlük program akışında çeşitli pek çok bilgi yer aldığı için seyirciler sıkılmadan keyifli vakitler geçirebilir. Hem ekran başında hem de stüdyo ortamında program akışını takip etme fırsatı sunan yapım her şekilde seyircisi ile buluşur. Çağla ile Yeni Bir Gün programına başvuru şöyledir:

 • FOX TV’nin resmi internet adresine giriş yapınız.
 • Listelenen programlar arasından Çağla ile Yeni Bir Gün seçeneğini seçiniz. Yönlendirilen sayfada program ile ilgili detaylara yer verilirken başvuru formu da yer alır.
 • Başvuru formu üzerinden isim soy isim, yaş, boy, kilo, telefon numarası, mail adresi, yaşanılan şehir gibi bilgiler istenir.
 • Tüm bu sorulara doğru şekilde cevap vermeniz ardından başvurunuz gerçekleşir ve kısa süre içinde tarafınızla iletişime geçilir.
 • Çağla ile Yeni Bir Gün programına başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Programı İletişim

Seyirciler sürekli olarak izledikleri programların ulaşılır olmasını ve bazı konularda onlarla iletişime geçmeyi ister. Bu tip noktalarda Çağla ile Yeni Bir Gün programı iletişim bilgileri şunlardır:

 • Programın ihbar hattı 0212 702 42 42 şeklindedir. Bu numara ile iletişime geçtiğiniz zaman tarifeniz üzerinden çeşitli ücretlendirmelere tabii tutulursunuz.
 • Bu sabit hat üzerinden Çağla ile Yeni Bir Gün programına ulaşmak yerine WhatsApp numarası da tercih edilebilir. Fotoğraf, video gibi multimedyaların gönderilmek istendiği durumlarda WhatsApp hattı her zaman için daha ideal bir seçenektir.
 • Sevilerek takip edilen Çağla ile Yeni Bir Gün programına canlı yayında telefon bağlantısı kabul edilmez. Çünkü bu bir eğlence programıdır. Dışarıdan üçüncü bir kişinin müdahil olabileceği konular konuşulmaz. Eğlenceli bir zaman geçirmek ve bilgilendirici unsurlar öğrenmeniz adına ekran başından ya da stüdyodan takip edebilirsiniz.

Siz de Çağla ile Yeni Bir Gün başvuru işleminiz için formu doldurarak yetkili kişilere gönderebilirsiniz. Dijital ortamda doldurularak gönderilen bu formun incelenmesi ardından programa seyirci olarak katılım sağlayabilirsiniz. Severek takip ettiğiniz Çağla Şikel’i ve o günün konuklarını canlı olarak izleme şansı elde edilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz