Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim başvuru formu 2024 (Şartları ve başvuru numarası)

En Hamarat Benim başvuru şartları ve formu için FOX TV’nin resmi internet adresi üzerinden form doldurabilirsiniz. Programa katılım için belirli şartlar vardır. Eğer bu şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız siz de En Hamarat Benim başvurusu ile ekranların sevilen programında yer alabilirsiniz. Gündüz kuşağı programları arasında yer alan bu yapım geniş kitlelerce severek takip edilir.

Kadir Ezildi En Hamarat Benim Programının Formatı ve Amacı Nedir?

En Hamarat Benim programı öğleden sonraları ekranlara gelen gündüz kuşağı yapımları arasında yer alır. Farklı formatlarla hazırlanan gündüz kuşağı programları bazı yönleriyle birbirinden ayrılsa da temel de pek çok aynı fikir üzerinden uyarlanır. Bu noktada En Hamarat Benim programının formatı şöyledir:

 • Diğer gündüz kuşağı programlarından ayrılarak farklı bir konseptle yola çıkan En Hamarat Benim programı bir yarışma akışına sahiptir.
 • Programa dahil olan yarışmacılar haftanın beş günü boyunca yarışır ve sonunda birinci seçilir.
 • En Hamarat Benim programının formatında ekibe dahil olan yarışmacı bir günde hem yemek hem de temizlik yaparak başarılı bir performans sergileme amacıyla çalışırlar.
 • Toplamda 2 saat süre verilen bu yarışmacılar dip köşe temizlik ve geniş davetli bir yemek organizasyonu yapmak yerine misafirlerine temiz bir ev ve çayın yanında ikram edilebilecek yiyecekler hazırlamaları bekleniyor.
 • Tüm hazırlıkların tamamlanması ile diğer yarışmacılar konuk olarak geliyor ve mevcut yapılanları analiz ederek kontrolünü sağlıyorlar. Bunun ardından da başarılı görülen kişilere yüksek puanlar verilerek haftanın birincisi seçiliyor.

İlgili günün yarışmacısı hazırlık ya da sunum noktasında sorun yaşarsa sunucu tarafından küçük yardımlarla sürecin kontrol altında tutulması sağlanıyor. Böylece yarışmacının da bir miktar stresten kurtulması amaçlanır.

Siz de En Hamarat Benim başvurusu için ilgili formu doldurarak yarışma heyecanına ortak olabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız ve verilen süre içinde hazırlıkları tamamlayabileceğinize inanıyorsanız programa dahil olabilirsiniz.

Kadir Ezildi En Hamarat Benim Programının Sunucusu Kimdir?

Gündüz kuşağı programlarında çoğu zaman kadın sunucular ya da kadın erkek partnerler tercih edilir. Kimi zaman da sadece erkek sunucular ile program akışı güzel şekilde sağlanır. En Hamarat Benim programının sunucusu şöyledir:

 • En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi’dir. Bir önceki yapımını da FOX TV ekranlarında sunan Kadir Ezildi samimi ve içten tavırları ile hem yarışmacılara moral verir hem de ekran başındaki seyircilerin sempatisini kazanan bir karakterdedir.
 • Meslek hayatında arşivci olarak görev yapan Kadir Ezildi 24 yaşındadır. Annesi ve erkek kardeşi ile yaşayan bu ünlü sunucu başlangıçta sosyal medya fenomeniyken daha sonrasında sunucu olarak kariyerine devam eder.
 • Oldukça titiz bir insan olan Kadir Ezildi temizliğe bakış açısı ile pek çok kişinin gözünde fenomen hale gelir.
 • Sevilen sanatçının sempatik tavırlarına şahit olmak için En Hamarat Benim programını yakından takip edebilirsiniz.

Kadir Ezildi En Hamarat Benim Programı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Programlarda yarışmacı olarak yer almak için başvuru formu üzerinden müracaat etmeniz gerekir. İlgili sorulara verdiğiniz cevaplar yeterli görülürse sizinle iletişime geçilir ve yarışmada yer alma hakkı elde edebilirsiniz. En Hamarat Benim programı başvurusu şöyledir:

 • Eğer 18 yaşını doldurmuşsanız En Hamarat Benim programının başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 • Yaş sınırının yanı sıra çekim gerçekleştirilmesi gereken bir eve sahip olmanız gerekir. Program şartlarını en başından kabul etmeniz gerekir.
 • Günlük işlerinizi çekimin yapılacağı gün ve saate göre ayarlayabiliyorsanız herhangi bir sorun gözlenmez. Yarışma ekibinde yer alma ihtimaliniz oldukça fazladır.

Başvuru formunu doğru şekilde doldurarak göndermeniz halinde sizinle kısa sürede iletişime geçilir.

Kadir Ezildi En Hamarat Benim Programının Büyük Ödülü Nedir?

Televizyon ekranlarında yayınlanan ve kişileri teşvik etmeye yarayan pek çok yarışmanın sonunda büyük ödül vaat edilir. Çoğu yarışmacı adayı da bu büyük ödül için yarışmaya başvuru yaparak şansını denemek ister. En Hamarat Benim programının ödülü şu şekildedir:

 • En Hamarat Benim yarışmasında kişiler beş gün boyunca yarışır ve haftanın Cuma gününde puanlama ile birinci belirlenir. Bu birincinin alacağı ödül 15.000 TL’dir.
 • Yarışmacılar arasında en başarılı isme bu para ödülü verilerek yeni haftada yeni bir ekip üzerinden tekrar yarışma başlatılır.

Kadir Ezildi En Hamarat Benim Programı İletişim

Hafta içi her gün 13:00 ile 16:00 saatleri arasında yayınlanan EN Hamarat Benim programı toplamda 3 saatlik bir yayın süresine sahiptir. Yayın süresince canlı bağlantı yapmak mümkün olmasa da programla ilgili çeşitli noktalarda iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Bu hallerde En Hamarat Benim programının iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Program ile ilgili merak ettiklerinizi sormak için 0212 414 90 00 numaralı hattı kullanabilirsiniz.
 • Bu numara ile bağlantı kurmanın yanı sıra FOX TV ‘nin resmi internet adresinde yer alan iletişim bilgileri ya da başvuru formu üzerinden ön bilgi elde etmeniz mümkündür.
 • Başvuru formunda yer alan sorulara doğru cevap vermeniz ve her sorunun doğruluğunu kabul etmiş olmanız sizi öncelikli konuma getirir. Bu yüzden dikkatli ve doğru bilgiler üzerinden bu işlem gerçekleştirilmelidir.
 • Programda yarışma hakkı elde etmeniz halinde sizinle birlikte dört kişi daha ekipte yer alır. Kura ile haftanın hangi günü kimin yarışacağına karar verilerek her yarışmacı kendi gününde performans sergiler.

Siz de En Hamarat Benim başvurusu için formu doldurarak ekipte yer alabilirsiniz.

 

One Response

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz