Star TV Ercan Saatçi ile Çok Akustik Başvurusu, 2024 Formu ve Şartları

Star TV Ercan Saatçi ile Çok Akustik başvurusu yapmak ne yazık ki pek de mümkün değildir. Bu durumun sebebi Ercan Çiftçi ile Çok Akustik programının genellikle program yöneticileri tarafından davet edilen ünlü kişileri konuk olarak almasıdır. Bu yüzden programa konuk almak için başvuru alınmamaktadır. Ancak, müzik konusunda çok yetenekliyseniz ve böyle bir programa konuk olarak sesinizi daha büyük kitlelere duyurmak isterseniz bazı yöntemleri deneyerek programa konuk alma konusunda bir şans elde edebilirsiniz. Deneyebileceğiniz yöntemler başlıca şunlardır:

  • Kullanabileceğiniz ilk yöntem, Ercan Saatçi’nin İnstagram hesabına mesaj göndermektir. Ercan Saatçi’nin İnstagram platformundaki kullanıcı adı @ercansaatci olarak belirlenmiştir. Ercan Saatçi’nin İnstagram hesabına göndereceğiniz direkt mesajda programa başvurmak istediğinize ek olarak performansınızı sergilediğiniz birkaç video da gönderirseniz olumlu yanıt alma ihtimaliniz artmış olur. Ercan Saatçi, müzik alanında yetenekli ve çalışkan olan kişilere bu alanda yükselmeleri için şans tanıyabilir.
  • Kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise STAR TV mail adresine mail göndermektir. Star TV’nin mail adresi, bizeyazin@startv.com.tr olarak belirlenmiştir. Bu mail adresi üzerinden izleyicilerin çeşitli görüşleri alınır ve programlar için başvurular yapılabilir. Mail adresi üzerinden yapacağınız başvurularda da tıpkı İnstagram hesabında olduğu gibi başvuru bilgilerinize ek olarak performansınızı sergilediğiniz bir videoyu göndermek faydanıza olabilir.

ÇOK AKUSTİK ZARA BÖLÜMÜ HANGİSİDİR?

Çok Akustik Zara bölümü, Ercan Çiftçi ile Çok Akustik programının 5. bölümüdür. Programın bu bölümünde ünlü şarkıcı Zara’nın muhteşem performansı ile seyircilere benzersiz bir müzik deneyimi yaşatılır.

Zara, 15 Ocak 1976 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zara, müziğe olan tutkusunu genç yaşlarda keşfetti ve kariyerine 1997 yılında profesyonel olarak adım attı. 2000 yılında çıkardığı Gönül Dağı albümü ile büyük bir çıkış yakalayarak müzik dünyasında adını duyurdu. O tarihten itibaren pek çok albüm ve single çalışmasıyla dinleyicilerinin beğenisini kazandı. Zara’nın sahne performansları ve kendine özgü vokal tarzı, onu Türkiye’nin önde gelen şarkıcılarından biri haline getirdi. Repertuarında Türk halk müziği ve arabesk türlerine ağırlık veren Zara, duygusal ve dokunaklı şarkılarıyla dinleyicilerinin kalbinde taht kurdu.

ERCAN SAATÇİ İLE ÇOK AKUSTİK NE ZAMAN?

Ercan Saatçi ile Çok Akustik programının yayımlanma zamanı, cumartesi günleri saat 23.00’dır. Program, yılbaşı gibi bazı özel günler için o tarihlerde ekstra bölüm de yayımlayabilir.

ERCAN SAATÇİ KİMDİR?

Ercan Saatçi, 1968 İstanbul doğumlu bir müzisyen ve sanatçıdır. İlkokuldan itibaren müziğe ilgi duyan Saatçi, lisans eğitimi sırasında çeşitli müzik yarışmalarında ödüller kazandı. 1988’de “I Will Cry” adlı şarkıyla müzik kariyerine başladı. Grup Vitamin ve solo projelerle müzikte adını duyurdu. Ayrıca kendi müzik şirketi “Rec by Saatchi”yi kurarak birçok şarkıya imza attı. Medya alanında da Hürriyet gazetesinde yazarlık ve spor koordinatörlüğü yaptı. Özel yaşamında Gülümsün Özkök ile evlenip iki çocuk sahibi oldu. 2017’de İstanbul’da “Ercan Saatçi Akademi” adı altında sanat eğitimi veren bir konservatuvar açtı. Şimdilerde ise Ercan Saatçi ile Çok Akustik programını sunmaktadır.

ERCAN SAATÇİ İLE ÇOK AKUSTİK BİTTİ Mİ?

Ercan Saatçi ile Çok Akustik programının bitmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ercan Saatçi ile Çok Akustik programı, 2024 yılında kısa bir ara vermiş olsa da güncel olarak devam etmektedir.

ERCAN SAATÇİ İLE ÇOK AKUSTİK PROGRAMININ FORMATI NASIL?

Ercan Saatçi ile Çok Akustik programının formatı, programda değerli sanatçıların performanslarını sergilemeleri üzerinedir. Buna ek olarak Ercan Saatçi ile Çok Akustik programında bu sanatçılar ile keyifli sohbetler de gerçekleştirilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz