Star TV Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde Programına Nasıl Başvuru Yapılır? Nasıl Seyirci Olunur?

Star TV Serap Paköz izleyici başvurusu kanalın internet sitesinden yapılır. Star TV’de yer alan programa izleyici olarak katılmak için çevrim içi başvuru yapılması gerekir. Başvuru yapıldıktan sonra değerlendirmeye alınır. İzleyici başvuru formu üzerinden başvuru tamamladıktan sonra sonuç beklenir. Birçok kişinin başvurusu olumlu sonuçlanmaktadır. Star TV Serap Paköz’ün sunduğu bir programdır ve belirli gün ve saatte seyirciler ile buluşur. Star TV Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde ciddi meseleleri ele alan bir programdır. Programa başvuru yaparken içeriği hakkında da bilgi edinmek ve diğer sabah programları ile karıştırmamak önemlidir.

Serap Paköz Kimdir?

Serap Paköz 1965 doğumlu bir kadındır. Ankara’da doğan ve Türk kökenli olan Serap Paköz, meslek hayatına TRT ile başlamıştır. 1982 yılı itibari ile TRT Trabzon ve TRT Van’a ait olan radyolarda çalışmıştır. Bu sürecin ardından ise birçok farklı programda yer alan ve sunuculuğa aktif olarak devam eden Serap Paköz oldukça başarılı bir isimdir. TRT’nin yanı sıra Star TV, Show TV, FOX TV gibi birçok farklı kanalda çalışmıştır. Serap Paköz’ün yer aldığı, hazırladığı ve sunduğu programlardan bazıları şu şekildedir:

  • Suç ve Ceza
  • Yeniden Başlayalım
  • Yeni Bir Umut
  • Gerçeğin Peşinde
  • Şarkı Söylemek Lazım
  • Kadının Sesi
  • Sizin Sesiniz
  • Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde Nasıl Bir Program?

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programının içeriği vaka çözmek üzerine kurgulanmıştır. Serap Paköz bu konu üzerinde uzman olan bir isimdir ve bugüne dek çalıştığı birçok programın sadece sunuculuğunu yapmamıştır. Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programını da önceki programlarını da kendisin hazırlamıştır.

Formatı kendisi üreten sunucu, çok uzun zamandır bu alanda üretim yapmaktadır. Vaka çözmek, zor olan davaları üstlenmek ve sonuca ulaştırmak için hazırlanan programları bulunur. Gerçeğin Peşinde programı da vakaları çözmek için var olan programlardan biridir.

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde Hangi Gün ve Saatte Yayınlanıyor?

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde yayın günü ve saati çok az değiştirilmiştir. Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün saat 13.00’te yayınlanmaktadır. Bugüne dek 606 bölüm yayınlanan program hala sezon finali ya da final yapmamıştır. Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programı pazartesinde cumaya kadar haftanın beş günü yayın yapan bir programdır.

Bu programa katılmak, seyirci olmak ya da davasını sunmak isteyenlerin bu yayın gününü göz önünde bulundurması gerekir. Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programı ortalama 2 saat süren bir programdır.

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde Kaç Bölüm Oldu?

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde bölüm sayısı 606’dır. Cumartesi ve Pazar günleri hariç her gün yayınlanan ve hafta içi 13.00 – 15.00 saatleri arasında kanalda canlı yayın yapan bir programdır. Bu programın içeriği birçok programa göre daha farklıdır. Program vakaları çözmek, suçluları adalete teslim etmek ve kaybolanları bulmak programın ana hedefleridir.

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programına sadece izleyici olarak değil görgü tanığı olarak katılmak da mümkündür. Görgü tanığı olarak katılmak için de programa başvuru yapılması gerekir. Görgü tanıdığı olarak katılmak isteyenler programa canlı bağlanma hakları da bulunur. Tanık olarak yayına katılmak için 0 544 332 22 22 numaralı telefonun aranması gerekir. Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programına izleyici olarak katılmak için de form doldurulmalıdır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz