ATV Müge Anlı Seyirci Başvuru Formu, 2024’de Seyirci Olarak Katılmak

Müge Anlı programı başvurusu nasıl yapılır sorusu pek çok kişi tarafından merak edilir. Dobra ve korumacı kişiliği ile tanınan Müge Anlı programda pek çok kişinin sorunlarına çözüm bularak onları mevcut durumlarından kurtarmaya yönelik adımlar atar. Müge Anlı programı başvuru için form doldurarak katılma talebi oluşturabilirsiniz.

Müge Anlı Programı Formatı Nedir?

Müge Anlı Tatlı Sert programında çeşitli konuklar alınarak onların mevcut sorunları çözüme kavuşturulur. Bu noktada Müge Anlı programı formatı şu şekildedir:

 • Aldatılan, dolandırılan, kayıp yakını olan, kaçırma vakaları içinde yer alan, aile içi şiddet ya da sorunlar gibi çeşitli pek çok unsur programın konusuna dahil edilir.
 • Bu sorunlar çerçevesinde Müge Anlı ve ekibi kişilerin problemleri üzerinde analizler gerçekleştirerek sorunların çözümüne odaklanılır.
 • Programda konu alınan olay çözüme kavuşturulduğu noktada konuk değişimine gidilir. İlgili konuğun dosyası kapatılarak yeni bir vakanın dosyasına başlanır.

Sizin de hayatınızda cinayet, açıklığa kavuşturulamamış gizli olaylar ya da çeşitli pek çok problem varsa Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılabilirsiniz.

Müge Anlı Programının Sunucusu Kimdir?

Son dönemlerde sıklıkla karşılaşılan kayıp bulma vakaları, cinayetler ya da sır perdeleri gibi programlar TV ekranlarının gündüz kuşağında yer alır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu şöyledir:

 • Gazeteci, yapımcı, sunucu, televizyoncu kimliğine sahip olan Müge Anlı ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapar.
 • 2008 yılında boşanan Müge Anlı’nın bir kızı vardır.
 • 2006 ile 2008 yılları arasında Dobra Dobra programında sunuculuk yapar.
 • 2008 yılından günümüze kadar yayında olan Tatlı Sert programı ile ekranlardaki kariyerine devam eder. Bu programın yapımcılığı da Müge Anlı’ya aittir.
 • Bu programların yanı sıra Mektubunuz Var ve Güven Bana programlarında da sunuculuk yapan Müge Anlı iki defa en iyi kadın sunucu ödülünü alır.

Müge Anlı Programı Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Müge Anlı geçmiş yayıncılık hayatında ilk olarak Kanal D ekranlarında program sunarken daha sonrasında kanal değiştirmiştir. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yayın kanalı şu şekildedir:

 • ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı gündüz kuşağında sevilen ve merakla beklenen yayınlar arasında yer alır.
 • Sabah saat 10:00’da ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı öğlen saatine kadar devam eder.
 • Toplamda 2787 bölümden oluşan bu yapım 14 sezondur yayındadır.

Müge Anlı Programı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Toplumda yaşayan pek çok kişinin anlatamadığı ya da çözüm bulamadığı problemleri olabilir. Bu noktada Müge Anlı programı başvuru seçeneği ile mevcut sorun çözüme kavuşturulabilir. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru şu şekildedir:

 • ATV kanalının resmi internet adresine giriş yapınız. Site içinde yer alan “bize ulaşın” butonuna tıklayarak devam ediniz.
 • İlgili form üzerinden Müge Anlı ile Tatlı Sert programını seçerek devam ediniz. Bu kısımda ilgili probleminizi açıklayıcı şekilde ileterek programa ön başvuru oluşturabilirsiniz.
 • Probleminizin çözüm ihtimali varsa sizinle iletişime geçilir ve stüdyo konuğu olmanız istenir. Bunun ardından olay dosyanız açılarak çözüm arayışları başlatılır.
 • Bir diğer seçenek olarak Müge Anlı programına seyirci olarak başvurmak için ATV’ye başvuru formu gönderebilirsiniz.
 • Seyirci kriterlerine uymanız dahilinde sizinle iletişime geçilerek seyirci olmanız noktasında kriterler değerlendirilir.

Müge Anlı Programı İhbar Hattı

İnternet sitesi üzerinden başvuru formu doldurmak kimi zaman zorlayıcı olabilir. Acil bir durum için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bir bilgi iletmek ya da başvuru oluşturmak adına telefon numaralarını da tercih edebilirsiniz. Bu noktada Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ihbar hattı şu şekildedir:

 • 0212 354 44 25 ve 0212 354 44 26 numaraları üzerinden program ile ilgili çeşitli başvuru talepleri oluşturabilirsiniz. İlgili başvurunuz değerlendirmeye alınıp gerekli hallerde tarafınızla iletişime geçilir. Bu numaralar üzerinden iletişim kurularak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına seyirci olarak katılma hakkı da elde edilebilir.
 • Bir diğer seçenek olarak 0212 639 42 63 ya da 0212 639 5017 numaraları üzerinden ihbar hattı yetkilileri ile konuşabilirsiniz. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı canlı yayınlanır. Mevcut konu ile ilgili doğru bilgilere sahipseniz bu numaralar üzerinden canlı yayına bağlanabilirsiniz.

Siz de mevcut problemi çözemiyor ya da program akışında yer alan konukları tanıyor, konu ile ilgili detaylı bilgilere hakim olduğunuzu düşünüyorsanız ilgili numaralar üzerinden ya da internet sitesi üzerinden form doldurarak programa dahil olabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Hangi Sorunlar Çözülüyor?

Kişiler yaşamları boyunca çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalabilirler. Kimisi bu problemin üstesinden gelirken kimileri ummadıkları durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu tip zorluklar halinde Müge Anlı programında çözülen sorunlar şu şekildedir:

 • Yakını kaybolan kişiler, ölümü şaibeli olan vakalar, dolandırıcılık vakaları, aldatılma vakaları, ikili ilişkilerde istenmeyen durumların meydana gelmesi gibi çeşitlilik gösteren pek çok vaka Müge Anlı programının konusunu oluşturur.
 • Televizyon kanalı üzerinden daha geniş kitlelere seslenerek olayın daha hızlı kişiye yayılması ardından ilgili kişilerin yardımı ile mevcut problemler çözüme kavuşturulabilir.

Sizde Müge Anlı programı başvuru işlemleriniz için ilgili formu doldurabilir ya da iletişim numaraları aracılığı ile kanal ile irtibata geçebilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, faili meçhul veya meçhul failler tarafından işlenen cinayetlere, kayıp ailelerin yeniden bir araya getirilmesine ışık tutan bir TV programıdır. Müge Anlı ile Tatlı Sert, faili meçhul Cinayetler, Aranan Kaybetmeler, Paramız Olunca Bulunan Patiler gibi yayınları ve birçok sosyal sorumluluk projesiyle ön plana çıkmış bir programdır. Adli Tıp Prof. Müge Anlı ve Müge Anlı’nın ev sahipliğinde Tatlı Sert Programı. Dr. Şevki Sözen ve avukat Rahmi Özkan kendisine eşlik ediyor. Müge Anlı ve ekibi sürekli olarak olayları aydınlatmak için çalışıyor ve 13 yıldır aralıksız olarak 164 cinayet vakası yayınladı, 3150 kayıp kişiyi temize çıkardı ve 875 aileyi bir araya getirdi.

Faili meçhul cinayetler, sevdiklerinin kaybolması gibi sorunları olan kişiler Müge Anlı Tatlı Sert programına başvurarak sorunlarının çözülmesini talep edebilir. Müge Anlı’da Tatlı Sert programına başvurmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

Başvuru hattı üzerinden başvurun: 0 212 354 43 25 – 0 212 354 43 26
Whatsapp Hattı Üzerinden Başvuru: 0 535 365 52 52
E-posta adresi ile başvuru: tatlisert@mugeanli.com.tr
ATV resmi web sitesi ile başvurun: https://www.atv.com.tr/
Tatlı bir ziyafet için Müge anlı’ya başvurmanın birçok yolu var. Başvurular Müge Anlı ve Tatlı Sert programının yetkili birimleri tarafından kontrol edilecek ve başvuru sahiplerine en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Müge Anlı programının yayın saati sabah 10:00’da. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün izleyicisiyle buluşuyor. Gündüz programları arasında en sevilen programlardan biri olan Müge Anlı ve Tatlı Sert ilgiyle izleniyor. Müge Anlı ve Tatlı Sert programlarını izleyenler ATV kanalını hafta içi 10:00’dan itibaren izlemelidir. Müge Anlı ve Tatlı Sert dizisini kaçıranlar ve tekrarını izlemek isteyenler programda yayınlanan bölümlerin tekrarlarını https://www.atv.com.tr/ adresinden izleyebilirler.

Müge Anlı Tatlı Sert’ten maddi destek başvurusu nasıl yapılır?

Müge Anlı mali desteğine başvurmak için Müge Anlı ve Tatlı Sert programı iletişim kanalları aracılığıyla yetkili kuruluşlarla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Müge Anlı’nın programı tekerlekli sandalye, maddi yardım, hayvanseverlere yardım gibi birçok konuda izleyicilerine destek oluyor. Bu destekten yararlanmak isteyen herkesin Tatlı Sert programı için Müge Anlı’ya başvurması gerekiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyicilere yapılan yardımlardan yararlanmak için başvurular şu şekilde yapılıyor:

WhatsApp Hattı üzerinden yardım talebi: 0 535 365 52 52
E-posta adresi ile yardım talebi: tatlisert@mugeanli.com.tr
ATV resmi web sitesi ile destek başvurusu: https://www.atv.com.tr/
Destek başvurusu yapmak isteyen kişiler, diledikleri kanallardan başvuruda bulunabilirler. Herhangi bir kanaldan geri dönüş alamayan kişiler, şanslarını farklı kanallardan deneyebilirler.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hangi konular işleniyor?

Müge Anlı programında işlenen konular çok çeşitlidir. Müge Anlı’nın sunduğu bu programda pek çok konuya değiniliyor. Ne kadar önemli olursa olsun, delili ve mağduriyeti olan herkese yardım eden Müge Anlı, programında şu konulara yer veriyor:

Üzülen aile üyelerini ekranın önüne koyarak barıştırmak.
Dolandırıcılık ve hırsızlık olaylarını tespit edin.
Kaçırılan veya kayıp kişileri arayın.
Daha önce çözülmüş ancak ortakları bulunamayan cinayet davalarında başka suçlular bulmak.
Polis ve jandarma ekipleriyle çalışarak faili meçhul cinayet vakalarını çözmek
Müge Anlı ve Tatlı Sert’in programında çeşitli konuların ele alınması, izleyicilerin ve adayların yoğunluğunu artıran bir durum. Müge Anlı, araştırma işlevini ve her şeyden önce ekranda izleyenleri kullanıyor. Her gün binlerce izleyicisi olan bu programda, izleyiciler bir olaya tanık olmak isterlerse Müge Anlı telefon numaralarını kullanarak canlı yayına bağlanıp olayların çözülmesine yardımcı olabilirler.

Müge Anlı kimdir?

Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu. 19 Aralık 1973 İstanbul doğumlu Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni kurduğu yıl; Stajına Kanal 6’da başladı. Staj sırasında kısa sürede işe alındı; müdür yardımcısı oldu. Gazeteciliğe Kenan Erçetingöz’ün önerisiyle başladı. 2008 yılında sunuculuğuna başladığı ve bugüne kadar gündemden düşmeyen “Tatlı Sert ile Müge Anlı” ile asıl çıkışını yaptı. 2010 yılında Tatlı Sert ile birlikte “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” programının sunuculuğunu yaptı. Anlı’nın 1993’te evlenip 2008’de boşandığı gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden 16 yaşında bir kızı var. Müge Anlı, 2024 yılında Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

Müge Anlı ile Sweet Sert programına nasıl bağış yapabilirim?

Müge Anlı programına bağış yapmanın çeşitli yolları vardır. Müge Anlı programına bağış yapmak için telefon numarası veya whatsapp hattı üzerinden bağış talebi yapılabilir. Müge Anlı’da Tatlı Sert programına başvurmak için tercih edilen yöntem SMS yoluyla bağış yapmaktır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına MÜGE yazıp 2868’e SMS göndererek bağış yapmak mümkündür. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına yapılacak bağışlar, Müge Anlı programında maddi destek kaynağı olacak.

Müge Anlı ile Sweet Hard programına tekerlekli sandalye nasıl bağışlanır?

Müge Anlı programına tekerlekli sandalye bağışlamak için maddi destek yeterlidir. Tatlı Sert Müge Anlı ile Programı tekerlekli sandalye talebinde bulunan ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye bağışlayan bir programdır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tekerlekli sandalye bağışına destek olmak istiyorsanız direkt tekerlekli sandalye almanıza gerek yok. Müge Anlı ve Tatlı Sert programına tekerlekli sandalye bağışlamak isteyenler öncelikle program kanallarına başvurmalıdır. Tekerlekli sandalye bağışlarını daha sonra verilecek bilgiler eşliğinde 900 ile 1900 Türk Lirası arasında maddi bağışlarla desteklemek mümkündür.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına seyirci olarak nasıl gidilir?

Müge Anlı’da seyirci olabilmek için öncelikle seyirci başvurusu yapmak gerekiyor. Müge Anlı olmak için izleyici olarak başvurmak için tıpkı programa başvuruda olduğu gibi telefon hattından uygun kişilerle iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu uygulamalar telefona ek olarak Whatsapp hattı üzerinden de yapılabilmektedir. Müge Anlı programını yakından izlemek ve program sırasında görüşlerini belirtmek isteyenler Müge Anlı izleyici başvurusu yaparak bu hakkı elde edebilirler.

Müge Anlı ve Tatlı Sert programının iletişim seçenekleri nelerdir?

Müge Anlı programı, çeşitli iletişim kanalları sunar. Müge Anlı programına kayıt olmak veya başvurmak isteyen kişilerin programa ulaşabilmesi için birçok yol bulunmaktadır. Müge Anlı ve Tatlı Sert programı için iletişim yolları şu şekilde sıralanabilir:

WhatsApp yardım hattı numarası: 90 0533 549 34 78 – 90 0538 975 25 81
Bip Bildirim Hattı: 90 0535 663 52 52
Müge Anlı ve Tatlı Sert canlı yayın numaraları: 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
Başvuru telefonu: 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz