FOX TV Kadının Eseri programına nasıl başvuru yapılır? Nasıl seyirci olunur?

FOX TV programlarına başvuru yapmak için kanalın resmi internet sitesi kullanılmalıdır. FOX TV tüm programlara başvuruları o programların sayfasından yapılmaktadır. Kadının Eseri programına başvuru yapmak için internet sitesindeki ilgili menünün açılması gerekir. FOX TV Kadının Eseri programı başvuru formu doldurulduğunda gönderilmesi yeterlidir. Kontenjan dahilinde Kadının Eseri programına yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Kadının Eseri Programına Seyirci Olunur Mu?

Kadının Eseri’ne seyirci olmak için başvuru formunun doldurulması yeterlidir. İnternet sitesinde yer alan başvuru formu doldurulduktan sonra program için yanıt beklenmesi gerekir. Paylaşılan iletişim bilgileri üzerinden kanal eğer uygun görür ise iletişime geçecektir. Başvuru formu doldurulurken mesaj bölümüne niyetin yazılması ve neden programa katılmak istendiğinin belirtilmesi de seçilmeyi kolaylaştırır. Başvuru formunun mesaj bölümüne ayrıca telefon numarasının da bırakılması iyi bir seçenektir. Formun üzerinde isim ve mesaj bölümü dışında e – posta adresi yer almaktadır. Telefon numarası başvuru esnasında girilmediği için iletişim esnasında sorunlar olabilmektedir.

Kadının Eseri Programının Sunucusu Kim?

FOX TV Kadının Eseri’ni sunan kişi Elçin Ateş Ersoy’dur. Kadının Eseri adlı program ünlü sunucu tarafından sunulmakta ve yönetilmektedir. Elçin Ateş Ersoy, birçok dergide çalışmış ve bunun yanı sıra televizyon kanallarına da birçok iş yapmıştır. Elçin Ateş Ersoy Kadının Eseri programının sunucusudur ve 1983 yılında doğmuştur. Bu programdan önce birçok farklı yerde deneyim kazanan ve kendini güçlendiren Ersoy hala çalışmalarına devam etmektedir. Kadının eseri programı ile birçok farklı konuya değinen ve farkındalık yaratmayı amaçlayan sunucu, kadın sunucular arasında da önemli bir yere sahiptir.

Kadının Eseri Programı Ne Hakkında?

Kadının Eseri programının konusu toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin sebep olduğu kırılmaları düzenlemektir. Kadının Eseri programına davet edilen tüm kadın konuklar başarılarını bu programda anlatmaktadır. Öznenin görünür olması ve yaptığı işleri kendi ağzı ile anlatmasını sağlayan bu program, kadınların var olduğunu gösteren bir programdır. Kadının Eseri adlı program farklı sektörlerde ve çalışma alanlarında başarıya ulaşan ve kendi emekleri ile çalışan kadınları konuk almaktadır. Farklı kadınların başarı hikayeleri dinlenirken bir yandan da kadın gözü ile sektörler de yorumlanmaktadır.

Kadının Eseri Programı Hangi Gün?

Kadının Eseri programının günleri Pazardır. Her pazar günü FOX TV ekranlarında seyircileri ile buluşan program her hafta saat 11.15’te yayına girmektedir. Programın özet bölümleri ve programın sekanslarına ise yine FOX TV aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Programın eski bölümlerine ulaşmak ve kaçırılan bölümleri tekrar izlemek isteyenler ise yine kanalın dijital kanallarını kullanabilir. Kanalın farklı platformlardaki sayfa ve kanallarında da programın bölümlerine yer verilmektedir.

Kadının Eseri Programı Kaç Saat Sürüyor?

Kadının Eseri program süresi ortalama 60 dakikadır. Reklamlar, paylaşımlar ve diğer yayın teknikleri de devreye girdiği zaman yayın süresi 60 dakikayı bulmaktadır. Bölümün internet üzerinden yayınlanan versiyonları ise ortalama 40 ila 50 dakika arasındadır. Ana akım işlerin çok uzun sürelere yayılmasının ardından bu tarz programların sürelerinin sabit kalması olumlu bir gelişmedir.

Kadının Eseri Programının Konukları Her Hafta Değişiyor Mu?

Kadının Eseri program konukları her hafta değişmektedir. Şebnem Dönmez, Ayfer Bozkurt, Şevval Sam, Gökçe Eyüboğlu, Çağla Şikel, Nurgül Akdoğan, Burcu Berkut Erenkul ve daha nice isim programın şu ana kadarki konukları arasında bulunur. Kadının Eseri programı her hafta yeni kadın konuklarını ağırlamakta ve kadını güçlendirmeye, kadını kendi ağzından dinlemeye devam etmektedir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz