Kanal D Konuştukça Programına Nasıl Başvuru Yapılır? Nasıl Seyirci Olunur?

Konuştukça programı Kanal D’nin önemli programları arasında bulunur. Hafta sonları yayınlanan bu programa izleyici olarak katılmak için öncelikle seyirci formunun doldurulması gerekir. Kanal D internet sitesinde yer alan dijital form doldurulabileceği gibi izleyici ekibi ile de iletişim kurulabilir. Kanal D Konuştukça programına katılmak için izleyici temsilcisine e – posta da gönderilebilir. Eğer ki e – posta gönderilemiyor ise sitede yer alan başvuru formunun doldurulması yeterli olacaktır. Başvuru formunda yer alan iletişim, cinsiyet, yaş, il, ad ve soyad gibi bilgilerin doldurulması ile başvuru formu tamamlanarak gönderilebilir.

Konuştukça Programı Sunucusu Kim?

Konuştukça programı sunucuları Özlem Yıldız ve Biran Ekicidir. İki kişi tarafından sunulan program format gereği sunucuların birbiri ile iletişim kurması üzerinden ilerliyor. Sohbet havasında ilerleyen programa ayrıca farklı konukların katılmasına da izin veriliyor. Seyircili programlardan biri olan Konuştukça’ya izleyici olarak katılmak da mümkün. Kanal D ile iletişime geçerek programa konuk olmak ve hem Özlem Yıldız’ı hem de Biran Ekici’yi canlı olarak izlemek mümkündür.

Özlem Yıldız Kimdir?

Özlem Yıldız daha önce VJ olarak çalışmış ve güzellik yarışmasına katılmış bir isimdir. 1980 yılında doğan Özlem Yıldız, farklı ve başarılı işlere imza atmıştır. Daha önce Sinan Serter ile evli olan ancak şimdi hayatına yalnız devam Özlem Yıldız, Kanal D’de yer alan Konuştukça adlı programın sunucularından biridir. Antalya doğumlu olduğu bilinen Özlem Yıldız ayrıca Hemşo adlı filmde de rol almıştır. 1995 yılında başladığı kariyerine günümüzde hala başarı ile devam etmektedir.

Biran Ekici Kimdir?

Biran Ekici de Özlem Yıldız gibi Kanal D’de yayınlanan Konuştukça programının sunucularından biridir. Dr. Unvanı ile bilinen Biran Ekici, programda birçok bilgi aktarımı yapmaktadır. Uzmanlık alanı ile ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaşan Biran Ekici aynı zamanda Özlem Yıldız’a sunucu olarak eşlik etmektedir. Evli ve çocuklu olan Biran Ekici, farklı programlara konuk olarak katılarak halkı bilinçlendirmeye çalışmaktadır. Estetik kliniği olan ve İstanbul’da çalışmalarına devam eden bir isimdir. Kanal D Konuştukça programında da bilgilerini paylaşmaya devam eder.

Konuştukça Programı Hangi Gün?

Konuştukça yayın günü cumartesi ve Pazar günlerinden oluşmaktadır. Her hafta sonu yayına giren program iki gün boyunca üst üste devam eder. Canlı olarak yayınlanan Konuştukça programının özetlerine ise hafta içi günlerde ve hafta sonu geç saatlerde Kanal D ekranlarından ulaşmak mümkündür. Sabah kuşağında yer alan program birçok farklı konudan bahseder ve seyircilere farklı konularda bilgi verir.

Konuştukça Programı Hangi Saatte İzlenir?

Konuştukça başlama saati 08.30’dur. Her cumartesi ve pazar günü yayınlanan program hafta sonu iki gün boyunca 08.30’da başlamaktadır. Saat 10.00 civarlarına kadar devam eden programdan sonra hafta sonu kuşağı olarak kabul edilen diğer programlar gelmektedir. Konuştukça programını izlemek için her hafta sonu 08.30’da Kanal D ekranlarının açılması gerekir. Canlı olarak verilen program birbirinden farklı isimleri ağırlamaya devam etmektedir.

Konuştukça Programı Toplam Kaç Bölüm?

Konuştukça programının bölüm sayısı 178’dir. Her hafta yayınlanan program şu ana kadar 178 bölüm çekilmiş ve yayınlanmıştır. 178 kez ekranlara çıkan program her seferinde farklı konukları ağırlamıştır ve farklı konular gündem olmuştur. Konuştukça programına katılan izleyiciler de her seferinde farklı konuklar ile karşılaşma fırsatı bulmuşlardır. Konuştukça programı Kanal D’de yayınlanmaya devam eden bir programdır. Kanal D Konuştukça yayın hayatına başarı ile devam etmektedir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz