Kanal D Neler Oluyor Hayatta Programına Nasıl Başvuru Yapılır? Nasıl Seyirci Olunur?

Kanal D Neler Oluyor Hayatta programına katılmak için başvuru yapılması gerekir. Başvuru yapmak için ise iki yol bulunur. Bu yollardan biri Kanal D’nin izleyici olmak için yayınlandığı dijital formdur. Dijital formun doldurulması ile kişiler istedikleri programa başvuru yapabilmektedir. Başvurunun onaylanması için doğru ve net bilgiler paylaşmak gerekir. Kanal D Neler Oluyor Hayatta programına katılmak ve seyirci olmanın diğer yöntemi ise telefon hattı ile başvuru yapmaktır.

Telefon hattı ile başvuru yaparken programa izleyici olarak katılmak istendiğinin belirtilmesi gerekir. Kanal D’de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına katılmak için aranması gereken telefon hatlarından biri 0 212 478 00 88 numaralı telefondur. Bir diğer telefon numarası ise hem başvuru yapmak hem de canlı yayına bağlanmak için kullanılan numaradır. 0 212 413 53 77 numaralı telefon da her iki amaç için kullanılabilir.

Kanal D Neler Oluyor Hayatta Programı Sunucusu Kim?

Neler Oluyor Hayatta sunucuları Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül’dür. Her iki isim de kendi sektöründe başarıyı yakalamış olan kişilerdir. Nur Tuğba Algül 1983 yılında Mersin’de doğan bir programcıdır. Uzun süre spikerlik ve sunuculuk eğitimi alan Nur Tuğba Algül, birçok farklı kanalda ve programda deneyim kazanmıştır. Nur Tuğba Algül tüm başarılı deneyimlerinin ardından şimdi Kanal D’de Neler Oluyor Hayatta adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Programın diğer sunucularından biri ise Hakan Ural’dır. 1967 yılında İstanbul’da doğan Hakan Ural, farklı projelerde yer alan ve ana akım medyada çalışan uzman isimlerden biridir. Farklı dizi, film ve programlarda yer alan Hakan Ural’ın Sibel Can ile de bir evliliği olmuştur. Medya odaklı çalışmalarda yer alan bir isim olması neticesinde ise günümüzde Neler Oluyor Hayatta adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Neler Oluyor Hayatta Programının İçeriği Ne?

Neler Oluyor Hayatta program konusu oldukça zengindir. Her sabah yayınlanan bir format olması nedeni ile gündeme dair birçok konudan bahseder. Neler Oluyor Hayatta programının konusu hem gündeme dair bilgiler vermek hem de eğlendirmektir. Eğlenceli konulardan bahsederken insanların sabaha daha iyi hazırlanmalarını da amaçlar.

Neler Oluyor Hayatta adlı program gündeme dair canlı bilgiler sunarken insanlığa dair de bilgileri verir. Güzellik sırları, eğlenceli magazin haberleri, gündeme dair bilgi akışı, diyet ve beslenme önerileri gibi birçok farklı konuya değinirler. İki kişi tarafından sunulan program şu ana kadar 600’den fazla bölüme sahiptir. Neler Oluyor Hayatta programı yayın hayatına başarı ile devam etmektedir.

Neler Oluyor Hayatta Programının Gün ve Saati Nedir?

Neler Oluyor Hayatta yayın günü hafta içi her gündür. Haftanın beş günü boyunca ekrana gelen program izleyiciler ile haftanın beş günü buluşur. Pazartesiden cumaya kadar haftanın her günü saat 09.00’da yayına giren program 687 bölümdür devam etmektedir. Neler Oluyor Hayatta programını izlemek ya da seyirci olarak programa katılmak için bu saatlere göre hareket etmek gerekir. Program her sabah 09.00’da başlamakta ve 11’e kadar devam etmektedir.

Kanal D Stüdyoları Nerede?

Kanal D adresleri farklılık gösterebilmektedir. Kanal D’nin stüdyoları çekim yapılan programa göre değişir. Neler Oluyor Hayatta programı İstanbul’da çekilmektedir ve Bağcılar’da yer alan Demirören Medya Center’de yayın akışı sağlanmaktadır. Kanalın birçok içeriği ve programı da bu adreste çekilmektedir. Kanal D stüdyolarına gitmek ve programa katılmak için 0 212 478 00 88 numaralı telefon aranır.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz