TGS İş Başvurusu ve 2023 İş İlanları (Yer hizmetleri iş ilanları)

TGS Yer Hizmetleri’ne nasıl başvururum? Şu anda 2022-2023

TGS yer hizmetleri iş başvurusu ve yeni açık kontenjanlar yayınlanmıştır. Birçok pozisyonu dolduran şirkette yer hizmetleri kategorisindeki başvurular uzun süredir bekleniyor.

Turkish Ground Services, kariyerini bu alanda geliştirmek isteyenler için birçok farklı istihdam fırsatı sunmaktadır. TGS’de kariyer yapmakla ilgileniyorsanız, mevcut açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Güncel iş ilanları ile şirket çalışanlarına büyük fırsatlar sunmaktadır. Mevcut iş başvurularını sürekli güncelleyen ve büyümeye devam eden bir şirket olduğu için işe alımlar devam ediyor. Yeni alanlarda hizmet vermeye başlamasıyla birlikte işe alınan çalışan sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Personel alımına devam eden şirketin, yer hizmetleri uygulamaları için de alım yapacağı söylendi. İlanlardaki satın alma sayısı sabit olmamakla birlikte özgeçmişi incelenen her kişi ile kapsamlı bir görüşme yapılır. Kendinizi bu alanda geliştirmek ve çalışmak istiyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

TGS personel alımı

Türk Yer Hizmetleri personel alımına devam ediyor. Birçok havalimanında satın almaların sürdürülmesine karar verildi. Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birinde çalışmak istiyorsanız iş detaylarına mutlaka göz atmalısınız!

Yeni havalimanlarına geçişle birlikte birçok havalimanı şirketi personel alımına devam ediyor. TGS, ülke istihdamına katkı sağlamak ve yetkin personel yetiştirmek için bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Bilgili, nitelikli ve yetkin üst düzey personel yetiştirmek için TGS yer hizmetleri başvuru formunu incelemenizi öneririz. Bu alanda kariyerinizi geliştirmek ve Türkiye’nin en köklü firmalarından biriyle çalışma fırsatı bulmak sizin elinizde.

Ülkemizde ve çoğu Avrupa ülkesinde turizm sezonunun açılmasıyla birlikte dış hat uçuşları artıyor. Özellikle bu dönemde iş ilanlarının sayısı artıyor. Şirket iş ilanları yayınlarken aynı zamanda birçok detay içeren iş ilanları da yayınlamaktadır. Şirket genellikle mevsimlik işler yerine tam zamanlı çalışanlar arar.

TGS Yer Hizmetleri iş başvurusu

TGS Yer Hizmetleri’ne iş başvurusu ile ilgili tüm detaylar web sitemizde! Tek tıkla başvur!

Turkish Ground Services’e iş başvurusu yapmak için bilmeniz gereken her şey yazımızda. Firmanın aradığı özelliklere, aday kriterlerine ve genel niteliklere dikkat ederek diğer başvurulardan kaçınabilirsiniz. TGS yer hizmetleri adayları için başvuru kriterleri nelerdir?

Tecrübe açısından da daha önce hiç tecrübesi olmayan kişileri bünyesine eğitim olarak kabul etmektedir.
Askerliğiniz tamamlanmıştır, muaf tutulmalı veya tecil ettirilmelidir.
Şirket, eğitim düzeyinizin ilkokul, lise, önlisans, önlisans, önlisans veya lisansüstü olduğunu kabul eder.
Şirkete katılacak kişilerin genel kriterleri aşağıdaki gibidir:

  • Bir takımda çalışmaya eğilimli insanlar.
  • güçlü iletişimi olan insanlar.
  • Kişisel gelişimini önemseyen insanlar.
  • Askerlik hizmetini tamamlamış, tecil edilmiş veya muaf olan kişiler.
  • Çalışmak için 18 yaşını doldurmanız önemli bir gerekliliktir.
  • İK departmanının referans kontrolünden olumlu sonuç almalısınız.
  • İşe alırken verdiğiniz bilgiler doğru olmalıdır.

TGS Yer Hizmetleri’ne nasıl başvururum?

TGS Yer Hizmetleri Hizmetleri’ndeki bir pozisyona başvurmak isteyen adayların Genel Başvuru Kriterleri ve Aday Kriterlerini karşılaması gerekmektedir. Bu kriterlere uyan adaylar eğitim seviyelerine göre işe alınmaktadır.

TGS yer hizmetleri pozisyonuna nasıl başvurabilirim? İş başvurusunda bulunanların iş ilanlarının hangi dönemlerde yayınlandığını takip etmesi oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında sezon arttıkça havalimanı firmalarının personel alımı yaptığı gözlemlenebilmektedir. Başvurmak isteyen adaylar doğrudan şirketle iletişime geçebilir veya online başvuru yapabilirler. Online başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Ancak başvuru formundaki tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olmalısınız. Çünkü yaptığınız hatalar veya yanlış bilgiler firma tarafından kontrol edilmektedir. Hakkınızda yanlış bilgi verildiğine inanıyorsa başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

Güncel iş başvurularını Turkish Ground Services web sitesindeki ‘İş İlanları’ sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamalardan size en uygun kategoriye başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuz sonucunda firma size 1-2 hafta içerisinde dönüş yapacaktır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz