Esra Erol Seyirci Başvuru Formu 2024 ve Telefon Numarası (Nasıl seyirci olunur?)

Esra Erol’da programı başvurusu nasıl yapılır sorusu pek çok kişi tarafından merak edilir. ATV’nin resmi internet adresi üzerinde yer alan Esra Erol’da başvuru formu üzerinden ilgili programa seyirci olarak katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra ihbar hattı üzerinden de canlı yayın ile bağlantı kurabilirsiniz. Esra Erol’da programının konuklarının anlatmış olduğu olaylar ile ilgili bilgi sahibi iseniz ihbar hattı numarasını da kullanabilirsiniz.

Esra Erol’da Programının Sunucusu Kim?

Esra Erol’da programı ATV ekranlarında yayınlanarak reyting rekorları kırar. Aile içi sorunlar yaşayan kişiler için bir destek formatında olan program gündüz kuşağında geniş kitlelere hitap eder. Esra Erol’da programının sunucusu şöyledir:

 • ATV ekranlarında daha önce evlendirme programı sunan Esra Erol, son düzenleme ile RTÜK’ün evlendirme programlarını yasaklaması ardından Esra Erol’da isimli program formatında sunuculuk kariyerine devam eder.
 • Evli ve çocuk annesi olan Esra Erol Özbir, uzun yıllar devam ettirdiği sunuculuk kariyeri ile geniş bir hayran kitlesine sahiptir.
 • Aile içi sorunların ele alındığı programda Esra Erol, çeşitli koordinatörlüklerle kişilere yardımcı olarak sorunlarını çözme odaklı çalışır.
 • Esra Erol sunuculuk kariyerine ilk olarak 2007 yılında başlar. Bu projesi Flash TV ‘de yayınlanan Dest-i İzdivaç programıdır. Evlilik programlarının her geçen gün daha da çok popüler hale gelmesi ile ismini Türkiye’ye duyurmayı başarır.
 • Bu program ardından Star TV’de yayınlanan Esra Erol’la İzdivaç programı 2008 yılının sezon boyunca devamlılığını sürdürür.
 • Daha sonrasında FOX TV’ye geçen ünlü sunucu 2013 ve 2014 yıllarında Esra Erol’la isimli programı ile yayın hayatına devam eder.
 • Son kanalı ve halen devam ettirmekte olan projesi ile Esra Erol’da isimli programı 2015 ile 2017 yıllarında yayın hayatına devam eder. Bu programlar evlilik üzerine olurken günümüzde yapmış olduğu projede aile içi sorunların ele alındığı küskünlerin barıştırıldığı bir format takip edilir.

Esra Erol’da Programının Formatı Nedir?

Toplum içinde çeşitli statü ve gruplarda insanlar yer alır. Kimi zaman kişiler statüleri konusunda sorun yaşar ya da mevcut durumlarından memnun olmayabilirler. Kişilerin farklı farklı sorunlarına dikkat çeken Esra Erol’da programının formatı şöyledir:

 • Maddi ya da manevi sorunlardan kaynaklı olarak evli olan pek çok çift düğünlerini yapamadan nikah yapmış olabilir. Esra Erol’da program formatı gereği nedenlere takılı kalmadan daha önce gelinlik ve damatlık giyemeyen kişiler tespit edilerek hayalleri gerçekleştirilir. Bu destek kampanyası ile Esra Erol’da programı oldukça ilgili bir seyirci kitlesi oluşturur.
 • Esra Erol daha öncelerinde yine ATV ekranlarında evlilik programı sunarken yeni düzenleme ile çekirdek aile ya da geniş aileler içinde yaşanan çeşitli problemlere dikkat çekmeye odaklanır. Kişilerin halledemediklerini problemlerini çözümleyerek çeşitli yardımlarda bulunur.
 • Sunuculuk kariyerinde sevecen ve cana yakın tavırları ile konuk ve seyircileri tarafından sempati toplayan Esra Erol, kariyeri boyunca çeşitli projeleri başarı ile yürütür.

Esra Erol’da başvuru için programın ilgili kanalları üzerinden form doldurarak değerlendirmeye alınabilirsiniz.

Esra Erol’da Programı Ne Zaman Yayınlanıyor?

Geçmiş dönemlerde evlilik programları ile ekranlarda yer alarak hafızalarda yer eden Esra Erol’da programı yayın tarihi şöyledir:

 • Gündüz kuşağında yer alan program hafta içi her gün sevenleri ile buluşur.
 • Hafta sonu yayın yapmayan format, hafta içi her gün saat 16:20’de ATV ekranlarında seyircisi ile buluşur.
 • Sınırsız şekilde toplumda yer alan sorunlar bu program ile çözümlenmeye çalışılır. Aile içi şiddet, boşanma sorunları, kayıp vakaları, kavgalar ya da anlaşmazlıklar gibi her türlü entrika Esra Erol’da isimli programla çözümlenmeye çalışılır.
 • Yayın hayatına uzun yıllardır devam eden Esra Erol, konukları ile olan iletişimi ve dobra tavırları ile mevcut durumu çözerek sorunların üstesinden gelme yönünde adımlar atar.

Esra Erol’da Programına Başvuru Nasıl Yapılır?

Aile içi çeşitli sorunlar ya da dolandırıcılık vakaları gibi etkenlere bağlı olarak pek çok problemle karşı karşıya kalan kişiler çoğu zaman çaresiz hisseder. Bu tip durumlardan kurtulmak adına Esra Erol’da programına başvuru şu şekildedir:

 • Esra Erol’da programı ATV ekranlarında seyircisi ile buluşur. Siz de bu programa katılmak için ATV kanalının resmi internet adresinde yer alan başvuru formunu doğru bilgiler ile doldurabilirsiniz. Bunun ardından başvurunuz incelenmeye alınır ve kriterlere uygunluğunuz halinde sizinle iletişime geçilir.
 • Esra Erol’da programına başvuru seçeneği iki şekilde gerçekleştirilir. Birincisi Esra Erol’da seyirci başvurusu ikincisi Esra Erol’da konuk başvurusudur.
 • Eğer anlatacak bir hikayeniz ve çözülmesi gereken bir sorununuz var ise konuk başvuru olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bir diğer seçenek olarak da mevcut konuları yakından dinlemek ve stüdyo atmosferinde program akışını takip etmek için seyirci başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Esra Erol’da Programının İhbar Hattı

Esra Erol’da programında işlenen konular dahilinde bir bilginiz ya da tanığınız olduğu hallerde ihbar hattı üzerinden programa bağlanabilir ya da kanal ile iletişim kurabilirsiniz. Bu tip hallerde kullanabileceğiniz Esra Erol’da ihbar hattı numarası şu şekildedir:

 • Esra Erol’da programına telefon ile başvuru ya da ihbar gerçekleştirmek için 0212 975 25 25 numaralı hattı kullanabilirsiniz.
 • Esra Erol’da başvuru için WhatsApp hattı tercih edilebilir. İhbar gerçekleştirmek için de alternatif olan 0545 746 25 25 numaralı hattı kullanabilirsiniz.

 

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz