Fox TV Bu Tabak Kimin Başvurusu, 2024 Formu ve Şartları

Fox Bu Tabak Kimin programına başvuru yapmak için birden fazla yöntem kullanılabilir. Bu Tabak Kimin programına başvuru için kullanılabilecek yöntemler başlıca şunlardır:

 • Fox TV telefon numarasını arayarak Bu Tabak Kimin programı da dahil olmak üzere kanalda yayımlanan birçok programa başvuru yapabilirsiniz. Fox TV’nin telefon numarası 0 212 414 90 00 numarasıdır. Fox TV telefon numarasını aradıktan sonra yapmanız gereken şey müşteri hizmetlerine bağlandığınız zaman bir program başvurusu yapmak istediğinizi söylemektir. Bunu söyledikten sonra başvuru yapmak istediğiniz programın yetkililerine yönlendirilerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yetkililer, duruma göre size bir başvuru formu göndererek bunu doldurmanızı isteyeceklerdir.
 • Fox TV resmî web sitesine giriş yaparak da Bu Tabak Kimin programına başvuru yapabilirsiniz. Fox TV resmî web sitesi üzerinden Bu Tabak Kimin program sayfasına geçiş yaptıktan sonra aşağıda sol tarafta bulunan başvuru yap butonunu kullanmanız gerekir. Web sitesi üzerinden yaptığınız başvurularda da başvuru formunu doldurmanız şarttır.
 • Bu Tabak Kimin programına başvuru yapmak için program süresince zaman zaman altta verilen 0533 890 43 83 numaralı WhatsApp destek hattını da kullanabilirsiniz. Destek hattı üzerinden başvuru yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde gönderilen formu doldurarak başvuru işlemlerini tamamlamış olursunuz.

Bu Tabak Kimin programı sunucusu kimdir?

Bu Tabak Kimin programının sunucusu Songül Karlı’dır. Songül Karlı, 15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 1991 yılında ilk albümü “Derman Sendedir” ile adım atmıştır. Günümüzde müzik yaşamına ara vermiş olan sanatçı, 90’lı yıllarda başladığı televizyon kariyerinde, bir süre de olsa dizilerde oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

2007 yılında Kanal 7’de yayımlanan Songül Karlı ile Cumartesi programını sunduktan sonra, 2008 yılında FOX’ta yayımlanmaya başlayan ve 2013 yılında sona eren evlendirme programı Su Gibi programını başka bir sanatçı olan Uğur Arslan ile birlikte sunmuştur. 2016 yılında TV8’de yayımlanan Songül Karlı ile Evlilik Yolunda adlı programı da sunmuştur. Söngül Karlı, 2021 yılında da benzer bir forman olan Gelinim Mutfakta programını sunduktan sonra 2024 yılı itibariyle Bu Tabak Kimin programını sunmaktadır.

Bu Tabak Kimin programı yarışmacıları kimdir?

Bu Tabak Kimin yarışmacıları ilk hafta için şunlardır:

 • Banu Teker
 • Nalan Lamba
 • Şule Nur Kablan
 • Neslihan Kanaç
 • İsmihan Taşlıyurt
 • Emin Çetin
 • Nur Kahraman
 • Demet Kasar

Bu Tabak Kimin ne zaman?

Bu Tabak Kimin programı, Fox TV’de her gün saat 16.30’da yayımlanacaktır. Programın formatı hafta içi her gün yayımlanması şeklinde tasarlanmıştır. Programın sabah ya da öğle saatlerinde yayımlanmıyor olması, çalışan kişilerin de rahatlıkla izlemesi açısında iyi bir durum olmuştur.

Bu Tabak Kimin Nur kimdir?

Bu tabak kimin Nur olarak bilinen Şule Nur Kablan, ilk bölümdeki gizemli tavırları ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Şule Nur Kablan, güzellik uzmanı ve sağlıklı beslenme danışmanıdır. Kendisi buna ek olarak İnstagram üzerinde de sosyal medya fenomenliği yapmaktadır.

Bu Tabak Kimin Emin kimdir?

Bu Tabak Kimin Emin olarak bilinen Emin Çetin, 48 yaşındadır. Emin Çetin, 17 yıldır kendi apartman sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Buna ek olarak Emin Çetin, evlidir ve bir çocuk babasıdır.

Bu Tabak Kimin Demet kimdir?

Bu Tabak Kimin Demet olarak bilinen Demet Kasar, 2015 ve 2016 yıllarında yayımlanmış olan Kısmetse Olur isimli program ile tanınmıştır. Demet Kasar, İstanbul’da doğmuştur ve uzun yıllardan beridir butik işletmeciliği yapmaktadır. Aslan Çerkez olan Demet Kasar, sempatik tavırları ile Bu Tabak Kimin programında da dikkat çekmiştir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz