Güle Güle Oturun başvuru formu doldur 2024 (TV8 şartları ve formu)

Güle Güle Oturun programı TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan, mimari ve iç dekorasyon ile ilgili olan kişileri adeta ekrana kilitleyen programlar arasında yer almaktadır.

Programa başvuran eski evlerin, mimar ve uzman ustalar tarafından değiştirilmesi, gerekli tamiratların yapılması ve evin modern ve şık görünen kullanışlı bir hale getirilmesi, programın başlıca amaçları arasındadır.

Şık görünen evler, başlıca gaye olmakla beraber, bakım ve tamirat sonrası, ev sahibine eskisinden daha fazla kullanım alanı sunacak olması da bu program aracılığı ile evlerini yaptırmak isteyenlerin tercihidir. Güle Güle Oturun başvuru formu TV8’in sitesinde yer almaktadır.

Güle Güle Oturun Nasıl Bir Program?

Güle güle oturun program içeriği itibari ile evlerin değişimi ve yenilenmesi üzerine oluşturulmuş olan bir program. Program ünlü mimarlardan Selim Yuhay’ın sunumu ve değerlendirmeleri üzerine şekillenmektedir.

Yenilenmeye muhtaç olan ve ev içerisinde çeşitli değişikliklerin meydana gelme ihtimali bulunan ev ve odalarda değişiklik yapılmaktadır. Eski ve yeni karşılaştırmalarının programı izleyen kişileri adeta hayran bıraktığı bu program, uzun yıllardır farklı versiyonları ile mimariye ilgi duyan kişilerin favorisi olmuş durumda.

Program için internet üzerinden başvuru yapmanız yeterli oluyor. Evinizin yenilenme için uygun bulunması durumunda, uygun bir zaman dilimi tarafınıza verildikten sonra, bu süre zarfında değişiklik yapılması için size geliniyor ve yalnızca birkaç günlük bir zaman dilimi içerisinde ev yeniden şekillendirilerek size teslim ediliyor.

Güle Güle Oturun Ücretli Midir?

Güle güle oturun ücreti programa başvuru yapmak isteyen kişilerin aklında kimi zaman bir soru işareti olarak kalsa da program tamamen ücretsizdir. Programa katılmak için başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmak, evinizin ilgili detaylarını göstermek ve seyirciyi etkileyecek ve reyting artıracak bir hikayeye sahip olmanız gerekmektedir.

Güle Güle Oturun, başvurunuz kabul edildikten sonra tarafınızın aranacağı ve birkaç defa da görüşmeye çağrılacağınız programlar arasında yer almaktadır. Bütün aşamaların olumlu şekilde değerlendirilmesi durumunda, mimar da katılım yapılacak ailenin evini görmekte ve evin hazırlanması için önceden uygun bir olan geliştirilmektedir.

Her ne kadar bir show programı olsa da evin teslim sonrasında ailenin rahatça kullanabilmesini sağlamak için buna göre dekor edilmesi bir vade gerektirdiğinden, Selim Bey ile beraber tüm mimar ekibi detaylı bir şekilde çalışmaktadır.

Programa başvuru yapıp başvurunuz onaylandıktan sonra yayın sırasında mimar ile tanışabilir ve evinizin nasıl yeniden dekore edildiğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Güle Güle Oturun başvurusu, TV8 sitesindeki başvuru formunun doğru bilgilerle doldurulması esasına dayanmaktadır. Burada, sizden hayat hikayeniz talep edilmekte ve evinizin tamirat süreçlerine etki edecek olması önemsenmektedir.

Program tarafından eski-yeni dizayn arasındaki farkın en belirgin şekilde görülebileceği evler genellikle tercih edilmektedir. Bütün evi baştan dizayn etmek uzun zaman alabileceğinden her birey için yalnızca 1 odalık hak tanınmaktadır. Bu sayede evlerinin herhangi bir odasını bilinen ve uzman bir mimara dekore ettirme şansı bulunan program katılımcıları da oldukça şanslı hissetmektedir.

Güle Güle Oturun Başvuru formu, çok sayıda katılımcının her gün aktif olarak bu formu dolduruyor olması sebebi ile zaman zaman geri dönüşlerin uzun olabileceği programlar arasında yer almaktadır. Geri dönüşler kısa sürede yapılmasına rağmen, seçim için ince ince çalışıldığından, vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olması, ailede kaç kişi yaşadığı ve bunun gibi bilgilerin gerçeği yansıtarak verilmesi, program için seçilmeniz için önemlidir.

  • Adınız, soy isminiz, nerede yaşadığınız, bina yaşı, odanın fotoğrafları ve bunun gibi pek çok detay sizden başvuru formu sırasında istenmektedir.

Güle Güle Oturun Gerçek Kişilerle mi Çalışıyor?

Güle güle oturun seçtiği kişiler tamamen gerçek başvurulara ve gerçek kişilere dayanmaktadır. Birçok programda ajanslar ile beraber çalışıldığı için başvuru yapan kişiler başvuru yapmaktan çekinebilmektedir.

Bu düşüncenin ardında programın gerçek esaslara dayanmadığı hissiyat bulunmaktadır. Güle Güle Oturun programı, Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden kimi zaman maddi imkanlar ve mimari bilgisizlik sebebi ile evini yenileme fırsatı bulamayan vatandaşların hem ücretsiz bir şekilde hem de uzman mimari teknikleri ile evlerini dönüştürebilme fırsatı bulabildikleri bir programdır.

Başvuruların hepsi gerçekten evlerini dönüştürmek için programa başvuru yapmış bireysel kişi ve ailelerden oluşmakta ve değişim sonrası gördükleri evlere verdikleri tepkilerin hepsi de gerçek tepkilerden oluşmaktadır. Evinizi değiştirmek istiyorsanız, siz de bu programa başvuru yapabilir ve bir odanızın refah kullanışlı ve estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Programı Çok Talep Görüyor Mu?

Güle Güle Oturun başvuran sayısı özellikle geçtiğimiz iki yılda ciddi miktarda artmakla beraber, vatandaşlardan oldukça talep görmektedir. Türkiye’nin 4 bir çevresindeki illerden başvuru yaparak evlerini yenilemek isteyen kişilerin sayısında artış yaşanmaktadır.

Program, show programı olmasına karşın gerçekten evini yenileme konusunda sıkıntı çeken ve yardıma ihtiyaç duyan vatandaşların seçilmesi, etik olarak daha uygun olduğundan bu kişiler seçilmektedir. Evinizi yenilemek istiyorsanız ya da yakın akrabalarınız ya da yaşlı aile büyüklerinizi sevindirmek için de başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Bunlar için Güle Güle Oturun başvuru formu doldurulması yeterlidir. Kişinin hayatındaki en üzücü detaylar ve hayat hikayesi de doldurulmakta, daha sonra ekip tarafından incelenerek tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır.

Mesaj Sayısı(9)

  1. Nuran çelik
  2. Zehra Kaymaz
  3. Çiğdem
    • Metin Birol
  4. Güneş
  5. Yasemin Yaprak
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz